Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legionowo

Zwierzęta domowe. Dwa psy w środku, dwa koty - jeden z lewej, drugi z prawej.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie organizuje zbiórkę dla zwierząt ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Zbierana jest karma, koce, ręczniki oraz pościel i makaron. Dary można przynieść do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Mickiewicza 11 w Legionowie.

Cofnij

Pomysł zrodził się przed świętami Bożego Narodzenia, gdy jedna z druhen Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej napisała list do św. Mikołaja z prośbą nie o prezent dla siebie - karmę dla psów. Zarząd OSP Legionowo przychylił się do prośby druhny Oli i zorganizował zbiórkę darów dla bezpańskich psów i kotów.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w akcję. Karmę dla psów i kotów, makaron oraz koce, ręczniki czy pościel można przynosić do Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie przy ulicy Mickiewicza 11 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz w soboty 16:00-18:00. Dary zbierane są do 30 stycznia. Następnie strażacy odwiozą ofiarowaną karmę i inne rzeczy do schroniska prowadzonego przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jeśli ktoś chce przekazać większą ilość rzeczy, to druhowie mogą odebrać produkty z dowolnego miejsca na terenie Legionowa.

Więcej informacji o zbiórce oraz ustalenie odbioru większej ilości produktów pod numerem +48 794 676 998.

Plakat promujący zbiórkę dla zwierząt. Na plakacie dwa psy i dwa koty. Źródło grafiki osp-legionowo.pl

źródło: OSP Legionowo