Majówka w Legionowie: Msza za Ojczyznę i piknik z koncertami
Nadchodzi czas radosnego świętowania w naszej społeczności! Już wkrótce, mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w pełnym atrakcji pikniku, który rozpocznie się uroczystą mszą świętą za Ojczyznę, a zakończy koncertem popularnego zespołu Enej. Zaplanujcie czas, aby wspólnie świętować!
  1. 13:00 - Msza św. w intencji Ojczyzny, Parafia św. Józefa Oblubieńca.
  2. 14:00 - Oficjalne rozpoczęcie pikniku z koncertem dla dzieci "Kalejdoskop marzeń i snów".
  3. 15:00 - 18:30 - Atrakcje dla najmłodszych, w tym dmuchańce.
  4. 20:00 - Występ zespołu Enej, zakończenie pikniku.

W trakcie wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do wspólnej zabawy, ale również do skosztowania lokalnych przysmaków w strefie gastronomicznej oraz zakupu wyjątkowych produktów w strefie handlowej. Dodatkowo, wydarzenie uświetnią występy legionowskich artystów, które zaprezentują różnorodność talentów naszego miasta.

Wydarzenie to nie tylko okazja do zabawy, ale również moment, w którym możemy wyrazić naszą wspólną troskę o Ojczyznę, co podkreśli msza święta inaugurująca piknik. Jest to również czas, kiedy możemy wspierać lokalnych artystów i przedsiębiorców, którzy dzięki swojej pracy tworzą unikalny klimat naszej społeczności.

Specjalne podziękowania należą się Samorządowi Województwa Mazowieckiego, który współfinansuje to wydarzenie, oraz Radiu Eska2, naszemu partnerowi medialnemu, dzięki któremu informacja o pikniku mogła dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Niech ten dzień stanie się wyjątkowym momentem, który zbliży nas jako społeczność i pozwoli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.


Na podst. Urząd Miasta w Legionowie