Wczoraj w legionowskiej komendzie odbyło się przedświąteczne spotkanie wielkanocne. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, przedstawiciele: duchowieństwa, Wojska Polskiego, Sądu Rejonowego w Legionowie, Centrum Szkolenia Policji, władz samorządowych, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, oraz innych instytucji współpracujących z Policją. Gości przywitała Komendant KPP w Legionowie mł. insp. Anna Jędrzejewska-Szpak.

Wczoraj na sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Legionowie przy świątecznym stole i w uroczystej atmosferze odbyło się spotkanie wielkanocne.

Na początku uroczystości mł. insp. Anna Jędrzejewska – Szpak, w imieniu własnym oraz Komendanta Stołecznego Policji nadinsp. Pawła Dobrodzieja, złożyła wszystkim policjantom, pracownikom cywilnym i ich rodzinom życzenia spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych, a także odpoczynku podczas świątecznych spotkań z najbliższymi.

Do życzeń dołączali się także przedstawiciele poszczególnych formacji mundurowych oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Policją.

Życzenia w imieniu przedstawicieli władz samorządowych złożył Wicestarosta Legionowski Konrad Michalski, który podziękował za dotychczasową służbę, poświęcenie i trud oraz życzył wesołych świąt wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym. Świąteczną modlitwę odmówił kapelan legionowskiej komendy ks.prał. Lucjan Szcześniak.

js

  • Spotkanie wielkanocne
  • Spotkanie wielkanocne
  • Spotkanie wielkanocne
  • Spotkanie wielkanocne
  • Spotkanie wielkanocne
  • Spotkanie wielkanocne

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.