Policjanci pełniący służbę na terenie Legionowa zatrzymali Piotra R. Mężczyzna wsiadł za kierownicę peugeota nie mając uprawnień do kierowania. Dodatkowo 28-latek był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego i miał przy sobie 4,5 grama kokainy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

W piątek, kilka minut po 21:00 policjanci legionowskiej patrolówki zatrzymali do kontroli pojazd poruszający się bez tablic rejestracyjnych. Podczas kontroli dokumentów siedzącego za kierownicą 28-latka okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami oraz jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego, gdzie zgodnie z decyzją sądu ma do odbycia karę 270 dni pozbawienia wolności. Dodatkowo podczas przeszukania funkcjonariusze przy Piotrze R. znaleźli 4,5 grama kokainy.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadani środków odurzających. Za kierowanie pojazdem bez uprawnień został ukarany mandatem karny. Po zakończeniu czynności w komendzie 28-latek w policyjnym konwoju, zgodnie z dyspozycją sądu, został przewieziony do aresztu śledczego.

js