Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legionowo

Sportowe marynarki, czyli elegancja w lekkim wydaniu

Sportowe marynarki to jedne z najczęściej wybieranych elementów garderoby wśród mężczyzn. To ubranie, które można coraz częściej zauważyć na ulicy, zapewniające swobodę, wygodę oraz komfort. Ubranie uniwersalne, ponadczasowe, które można wykorzystać przy wielu okazjach - z noszenia tego typu marynarek mogą wyniknąć same korzyści. Warto mieć je w swojej szafie.

Sportowe marynarki w najlepszym wydaniu

Sportowe marynarki są o tyle funkcjonalnym ubraniem, że bez problemu można nosić ją przez cały rok. Należy uważać na jej wykonanie i materiał, aby najlepiej dopasować ją do obowiązującej pory roku. Na rynku można zakupić marynarki z flaneli, jedwabiu, lnu, denimu, sztruksu, wełny, tweedu. Przy zakupie należy zwracać uwagę na metkę, aby nie paść ofiarą sztucznych materiałów, mogących wywoływać nawet uczulenia skórne. Zakładając marynarkę sportową lub o jakimkolwiek innym kroku mężczyzna w dowolnym wieku chce się poczuć stylowo i dobrze. Należy zwracać uwagę na pewne zasady ubioru, aby wiedzieć, że w danej marynarce prezentujemy się w odpowiedni sposób.

Odpowiednio dopasowana marynarka

Wybierając ten element garderoby należy zwrócić uwagę na pewne elementy. Zalicza się do nich przede wszystkim płaskie ułożenie marynarki, brak zmarszczeń, mały odstęp pomiędzy kołnierzykiem marynarki a kołnierzykiem koszuli. Marynarka nie może się gnieść i nie mogą pojawiać się marszczenia! W innym wypadku efekt wizualny będzie daleki od tego, co dana osoba chciała osiągnąć. Wybierając marynarkę należy zwrócić uwagę na to, czy nie jest ona zbyt opięta. W takim wypadku przyda się model luźniejszy - nie za luźny. Efekt "worka na ziemniaki" zwisającego z mężczyzny jest nieestetyczny. Należy zwrócić również uwagę na długość marynarki - nie może być ona za długa. Ta sama zasada dotyczy się rękawów. Zwraca się uwagę na to, aby podczas mierzenia tego rodzaju garderoby wypróbować marynarkę w różnym ułożeniu rąk - jak się ona układa. Sportowe marynarki wybiera się na podobnych zasadach, co garnitur na elegancką okazję.

Marynarki sportowe slim fit

W zależności od tego, jaką masz figurę, lepiej zdecyduj się na model slim-fit lub wygodną kurtkę. Przeczytaj tutaj, co sprawia, że ​​dany garnitur pasuje i która marynarka pasuje do Ciebie.

Marynarki sportowe slim-fit mają bardzo wąski krój i zwykle są nieco ciaśniejsze w talii. Podkreślają męską sylwetkę swoim dopasowanym krojem i dlatego są odpowiednie dla szczupłych i wysokich mężczyzn. Ponieważ są krótsze i kończą się tylko poniżej talii, te marynarki są nowoczesne i mogą być świetne w połączeniu z wąskimi spodniami. Dzięki wąskiej klapie górna część ciała jest jednocześnie podkreślona i rozciągnięta.

Sportowe marynarki to gwarancja zawsze dobrych stylizacji

Z czym można nosić sportową marynarkę? To pytanie, które kołacze po głowach wielu mężczyzn. Najpopularniejsze są jeansy. Wielu panów łączy styl swobodny, nieco elegancki z nonszalancką i luźną swobodą. Trzeba przyznać, że jest to jedno z najbardziej trafnych rozwiązań, dzięki czemu można stworzyć kompozycję idealną. Jeans w klasycznym, ciemnym kolorze, kojarzącym się z amerykańską prerią i kowbojskimi butami to absolutny hit, który każdy pan powinien mieć w swojej szafie. Do tego sportowe marynarki w kolorze beżowym, kremowym, a może nieco odważniejszym - ciemnym zielonym? Tego typu marynarki można również założyć do klasycznych spodni na kant w dowolnym kolorze. Sportowy krój nada całej stylizacji mniej oficjalnego, bardziej luźnego wyglądu.

Luz, swoboda, nonszalancja - to trzy wyznaczniki, jakie w dzisiejszych czasach wybierają panowie. Stworzenie takiej stylizacji sprawi, że mężczyźni będą czuć się wygodnie, komfortowo i zgodnie z najnowszymi trendami, jakie obowiązują w poszczególnych okresach.