Ogłoszenie

Trwają konsultacje społeczne programu współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2020 roku z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

Cofnij

W dniu 18 czerwca 2019 r. Prezydent Miasta Legionowo zarządzeniem nr 203/2019 ogłosił przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie programu współpracy na 2020 r. i zaprasza zainteresowanych mieszkańców i organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w pracach nad przygotowaniem strategicznego dokumentu, regulującego współpracę legionowskiego samorządu z III sektorem.

Punktem wyjścia do pracy nad przyszłorocznym programem jest program współpracy obowiązujący w roku 2019.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość prowadzenia zadań na podstawie umów wieloletnich: rocznych, dwuletnich lub trzyletnich, pod warunkiem wpisania zadań/zadania do wieloletniego programu współpracy i wieloletniej prognozy finansowej.

W dniu 12 września 2019 r. o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Ratusza odbędzie się otwarte spotkanie Prezydenta Miasta Legionowa z mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego i Gminną Radą Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie, które poświęcone będzie omówieniu projektu programu na 2020 r.

Propozycje do projektu programu współpracy na 2020 rok należy zgłosić do dnia 12 września 2019 roku na adres: 05-120 Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.