Legimi wraca do Legionowa - majowe kody znikną błyskawicznie

W Bibliotece Legionowo znów zrobi się ruch wokół e-booków 📚. Już 4 maja 2026 r. rusza kolejna pula bezpłatnych kodów do Legimi, a kto chce do niej dołączyć, będzie musiał działać naprawdę szybko.
- Legimi w Legionowie startuje od południa, więc liczy się refleks
- Jeden kod, dwa urządzenia i pilnowanie terminu robią całą różnicę
Legimi w Legionowie startuje od południa, więc liczy się refleks
Zgłoszenia biblioteka zacznie przyjmować od godz. 12.00 na adres [email protected]. Ważne jest też, by w wiadomości podać nr BL karty bibliotecznej - ten sam numer znajduje się pod kodem kreskowym na karcie albo po zalogowaniu do konta online w przeglądarce czy w aplikacji Sowa Mobi.
Tu nie ma miejsca na przypadek - o przyznaniu kodu zdecyduje kolejność zgłoszeń, a liczba kodów jest ograniczona. W praktyce oznacza to jedno: kto wyśle maila później, może obejść się smakiem.
Jeden kod, dwa urządzenia i pilnowanie terminu robią całą różnicę
Biblioteka przypomina też o ważnym ograniczeniu: z jednego kodu można korzystać na 2 urządzeniach zalogowanych na to samo konto. To dobra wiadomość dla tych, którzy czytają naprzemiennie na telefonie i czytniku albo chcą podzielić dostęp z kimś bliskim. ✨
Jest jeszcze jeden termin, którego nie warto przegapić. Kody otrzymane od 1 kwietnia br. trzeba aktywować do końca miesiąca. Jeśli ktoś tego nie zrobi, w maju nie dostanie nowego kodu. Aktywacja odbywa się przez stronę Legimi dla Mazowsza, a pełne zasady przyznawania kodów są opisane w regulaminie biblioteki, dostępnym także na miejscu.
na podstawie: Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie.
![]()
Ostatnie Artykuły

Dziewięć sołectw i Zenon Martyniuk. Festiwal w Popowie Kościelnym

Mecz dla 13-letniego Janka. Legionovia zbiera na terapię w USA

Włoski organista przyciągnął melomanów do Legionowa na wyjątkowy koncert

Silny wiatr zmienił program Pożegnania Lata w Krubinie

Piknik MOK w Legionowie odwołany z powodu alertów pogodowych

„Bujający w obłokach” zabierze Legionowo w stronę poezji śpiewanej

Rafał Brzoska rozpoczyna inicjatywę 150% i apeluje o zmianę zasad odpowiedzialności platform za fałszywe reklamy

Poczytalnia wraca do sobót - książki i kultura także we wrześniowy weekend

683 miejsca dla pierwszoklasistów. Powiatowe szkoły są gotowe na wrzesień

Dziesięć lat wspólnego śpiewania - jubileusz JUBILATE w Legionowie

W Legionowie lektura wyjdzie z książki i ruszy nocnym tropem

Trzy przejścia w Legionowie są jaśniejsze. Kierowcy zobaczą więcej

Legionovia wraca na Parkową. Mecz z Victorią Sulejówek bez opłat

Przynęty ze szczepionką pojawią się w lasach. Ważne zasady dla właścicieli zwierząt
Przydatne dane teleadresowe
- Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie - zajęcia, kontakt i lokalizacje
- Nadzór Wodny w Dębem - kompetencje, procedury i zgłoszenia
- Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego w Legionowie - kontakt, gminy członkowskie i projekty regionu
- Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie - kontakt, godziny, filie i katalog online
- Biuro Powiatowe ARiMR w Legionowie - kontakt, godziny, dofinansowania dla rolników
- Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jabłonnie - kontakt, godziny, rejestracja
