Legionowo znowu robi się mangowe - Ohayo, Manga! wraca do Poczytalni

FOT. Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie
W Legionowie znów będzie można zanurzyć się w świecie japońskich komiksów, anime i rozmów, które zaczynają się od jednej ulubionej serii, a kończą na całkiem nowej pasji 📚🌸 Młodzieżowy klub Ohayo, Manga! w Poczytalni to propozycja dla tych, którzy już dobrze znają mangę, i dla tych, którzy dopiero chcą sprawdzić, o co w tym całym zamieszaniu chodzi.
- Ohayo, Manga! znów przyciąga do Poczytalni tych, którzy żyją japońskimi historiami
- Mangowe gadżety, najnowsze newsy i biblioteczna gra terenowa
Ohayo, Manga! znów przyciąga do Poczytalni tych, którzy żyją japońskimi historiami
Kolejne spotkanie dyskusyjnego klubu mangowego zaplanowano na 28 marca, w sobotę, o godzinie 15:00. Miejscem spotkania będzie I piętro Poczytalni w Legionowie. To właśnie tam młodzież ma okazję wejść do świata, w którym mangowe rozmowy nie kończą się na polecaniu tytułów, ale naturalnie zahaczają też o anime i szerzej rozumianą kulturę Dalekiego Wschodu.
W praktyce to spotkanie dla tych, którzy lubią pogadać o tym, co ostatnio czytają, porównać wrażenia i dorzucić coś od siebie do klubowej rozmowy. Nie trzeba być ekspertem - wystarczy ciekawość i chęć spotkania z ludźmi, którzy łapią podobny klimat. 🙂
Mangowe gadżety, najnowsze newsy i biblioteczna gra terenowa
Program brzmi lekko, ale właśnie dlatego może wciągnąć. Na uczestników czeka rozmowa o ostatnio czytanych mangach, możliwość pokazania własnych mangowych gadżetów oraz wymiana świeżych informacji ze świata mangi i anime. Do tego dochodzi jeszcze biblioteczna gra terenowa, która nadaje całemu spotkaniu trochę ruchu i zabawy 🎮
To dobry trop dla młodych czytelników, którzy szukają czegoś więcej niż zwykłego przeglądania półek. Ohayo, Manga! łączy klubowy klimat z konkretną pasją - i robi to w miejscu, które aż prosi się o takie spotkania. Jeśli manga to dla kogoś codzienność, albo dopiero początek większej przygody, ten adres warto zapamiętać: 28 marca, godz. 15:00, I piętro Poczytalni.
na podstawie: Biblioteka Legionowo.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Łazuka i Majewski rozgrzali Legionowo wspomnieniami z polskiej estrady

Kolejne windy w przejściu PKP w Legionowie będą czasowo wyłączane

Odznaczenie za pamięć o Legionowie – historyk odebrał wyróżnienie w Poczytalni

Belcanto w ratuszu - „Żołnierz drogą maszerował” poruszył Legionowo
![[PIŁKA RĘCZNA] Zepter KPR Legionowo – Corotop Gwardia Opole 28:24 w ORLEN Superlidze – gospodarze dopisali ważne punkty](/images/mecz/thumbnails/zepter-kpr-legionowo-corotop-gwardia-opole-10052026-2824.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Zepter KPR Legionowo – Corotop Gwardia Opole 28:24 w ORLEN Superlidze – gospodarze dopisali ważne punkty

W Legionowie ruszają warsztaty dla opiekunów chorych w domu

Bibliotekarze bez wielkiego hałasu. To oni pilnują książkowego obiegu

Policjantka z Legionowa ostrzegła uczniów przed hejtem i sądem rodzinnym

W Porcie Pilawa padły ważne ostrzeżenia - tak ruszył Rowerowy Maj 2026

47-latek wpadł podczas połowu w zakazanej strefie pod Serockiem

Kosmetyki zniknęły z drogerii, 33-latka wpadła po chwili i z promilami

W Arenie Legionowo znów zawalczą o zawodowy krok. Gala przyciąga młodych fighterów

74-latek z prawie 2,4 promila zatrzymany po reakcji świadków w Michałowie-Reginowie

