Prezydent i Przewodniczący Rady Miasta z życzeniami Wielkanocnymi dla mieszkańców Legionowa
W tym wyjątkowym czasie, gdy wiosna budzi do życia przyrodę, a my przygotowujemy się do celebracji Świąt Wielkanocnych, niechaj te dni będą pełne nadziei i radosnego oczekiwania. Pragniemy, aby te święta, będące symbolem odnowy i triumfu życia, wniosły do Waszych domów spokój i harmonię.
  1. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, pragniemy przekazać serdeczne życzenia.
  2. Prezydent miasta oraz Przewodniczący Rady Miasta złożyli mieszkańcom życzenia pełne ciepła i nadziei.
  3. Życzenia zdrowia, radości i nieustającej nadziei płyną od serca naszych przedstawicieli.
  4. Niech magia tych świąt przyniesie pokój i dobroć, które będziemy mogli dzielić z bliskimi.

W atmosferze wiosennego przebudzenia, kiedy wszystko dookoła zaczyna rozkwitać, pragniemy podzielić się z Wami ciepłymi myślami i życzeniami. W tym szczególnym czasie, kiedy obchodzimy Święta Wielkanocne, symbolizujące nadzieję i nowe życie, nasze myśli kierujemy w stronę wszystkich mieszkańców.

Roman Smogorzewski, Prezydent Miasta, oraz Ryszard Brański, Przewodniczący Rady Miasta, w imieniu władz lokalnych, przekazali życzenia, które są echem naszych wspólnych pragnień i aspiracji. „Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy z serca płynące życzenia zdrowia, radości oraz niesłabnącej nadziei. Niech błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana przynosi pokój w naszych sercach, owocuje dobrocią, którą będziemy się dzielić z innymi i przypomina o tym, co trwałe, stabilne, prawdziwie piękne i wartościowe.” – podkreślają w swoim przesłaniu.

Ta wyjątkowa pora roku, pełna symboliki odrodzenia i zwycięstwa życia nad śmiercią, niech będzie dla Was okazją do refleksji i spędzenia czasu w gronie najbliższych. Niech te święta będą przypomnieniem o wartościach, które są fundamentem naszej wspólnoty: miłości, nadziei i wzajemnej życzliwości. W tych jasnych dniach, kiedy natura budzi się do życia, życzymy Wam, abyście znaleźli czas na chwile pełne spokoju, radości i dobroci, które będą inspiracją przez cały nadchodzący rok.


Opierając się na: UM Legionowo