Plakat informujący o konkursie FotoLegioLOVE
Zapraszamy wszystkich legionowian do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest świeżo wydana książka Kingi Tatkowskiej „Jak się pisze miłość”!
Cofnij

Od 4 grudnia ruszył konkurs fotograficzny na naszym Instagramie @legionowo_official. W konkursie tym główną nagrodą będzie najnowsza książka Pani Kingi "Jak się pisze miłość", ze specjalną dedykacją od autorki dla zwycięzcy. Konkurs pod nazwą "FotoLegioLove", ma na celu zachęcenie artystów i mieszkańców do odkrywania piękna naszego miasta i dzielenia się nim z innymi. Po więcej informacji zapraszamy na naszego Instagrama.

Pierwszy etap konkursu „FotoLegioLOVE” polega na wykonaniu zdjęcia zimowego w naszym mieście, udostępnieniu go do 5 stycznia na swoim story i otagowaniu naszego profilu.

Drugi etap konkursu będzie polegać na głosowaniu na naszym story. Głosować będą użytkownicy Instagrama. Głosowanie będzie trwać od 8 do 11 stycznia. Ogłoszenie wyników zaplanowane jest na 12 stycznia 2024 roku.

Zdjęcia mogą przedstawiać samą przyrodę, architekturę w naszym mieście lub też ludzi i muszą pozostawać w klimacie zimowym. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Wykonanie zdjęć może być dla was sposobem na odpoczynek, pokazanie swojego talentu albo po prostu dobrą zabawą.