Gminne świętowanie

Przełom maja i czerwca to czas gminnych świąt w powiecie. Tradycyjnie pojawia się na nich również stoisko promocyjne Powiatu Legionowskiego. Byliśmy już w Serocku, będziemy w Wieliszewie, Legionowie i Nieporęcie.

Za nami Wojciechowe Świętowanie w Serocku. Nasze stoisko odwiedziły tłumy gości, którzy wzięli udział w konkursach. Rozdaliśmy dziesiątki nagród. Dla dzieci i dorosłych przygotowaliśmy quiz wiedzy o naszym regionie. Do wygrania były powiatowe gadżety. Mamy też konkurs specjalny. Nagrodą jest rodzinna, edukacyjna gra planszowa „RYBOWISKO. Co połknie haczyk?” oraz „RYBACY i FLISACY”. Do rozgrywki warto przygotować się wcześniej, szukając podpowiedzi na stronie www.ryby.legionowski.pl/pl/gra-planszowa. Dziękujemy za wspólną zabawę i już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia, na których i my się pojawimy.

Gmina Wieliszew świętuje 4 czerwca. Wydarzenie odbędzie się na stadionie przy hali sportowej (ul. Modlińska 65). Natomiast 11 czerwca zapraszamy do Legionowa (teren wokół Areny) oraz do Nieporętu (Port Pilawa).

Zapraszamy i do zobaczenia!