Grupa ludzi
Urząd Miasta Legionowo objął patronatem projekt realizowany przez Stowarzyszenie Dobra Fala konkurs w ramach projektu: "Przewodnik aktywności społecznej. W krainie Jeziora Zegrzyńskiego
Cofnij

W dniu 1 czerwca wystartuje konkurs Aktywator Inicjatyw Sąsiedzkich w ramach, którego grupy nieformalne będą miały możliwość zrealizować inicjatywy własne na rzecz miasta, społeczności lokalnej, osiedla czy szkoły.

Termin składania wniosków to 30 czerwca, natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 sierpnia.

Każda z inicjatyw będzie miała szansę otrzymać wsparcie w kwocie od 500 do 1000 zł. Jednocześnie trzy inicjatywy, które otrzymają najwięcej głosów od mieszkańców Legionowa otrzymają dodatkowo 500 zł na zakup niezbędnych materiałów.

Celem konkursu jest zwiększenie aktywności społecznej i obywatelskiej mieszkańców powiatu legionowskiego poprzez zaproponowanie im możliwości realizacji oddolnych inicjatyw skierowanych na integrację i aktywizację społeczności sąsiedzkiej, mieszkańców osiedla, dzielnicy czy uczniów szkoły.

Wszystkie informacje na temat konkursu będą publikowane na stronie projektu: dziejesie-legionowski.pl

Konkurs realizowany jest w ramach projektu "Przewodnik aktywności społecznej. W krainie Jeziora Zegrzyńskiego", który jest finansowany z dotacji programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

  • PDF Regulamin / Pobierz plik | Rozmiar: 1,39 MB
  • Wniosek / Pobierz plik | Rozmiar: 86,69 KB