UM Legionowo: Od 4 września br. infolinia Narodow…

We wrześniu br. infolinia spisowa 22 279 99 99 (opłata zgodna z taryfa operatora) będzie pracować także w soboty.
- od 1 do 4 września od 8:00 do 18:00
- 5 września nieczynna
Wszystkim osobom, które się jeszcze nie spisały przypominamy, że pod numerem infolinii spisowej również można dokonać spisu!
- wybierz 1 spis przez telefon,
- wybierz 2 informacje na temat spisu oraz weryfikacja tożsamości rachmistrza.
O zmianach godzin działania infolinii w kolejnych tygodniach będziemy na bieżąco informować na stronie spis.gov.pl oraz w mediach społecznościowych.
- spis powszechny jest obowiązkowy,
- od pierwszego zalogowania do formularza spisowego
respondent ma 14 dni na dokończenie samospisu, ale termin ten ulega skróceniu, jeżeli respondent rozpocznie samospis np. 23 września br., wtedy ma czas tylko do 30 września br. i nie ma już możliwości wykorzystania 14 dni, 3. do osób, które: * nie spiszą się przez Internet * nie spiszą się w Urzędzie Gminy na specjalnym stanowisku komputerowym * nie spiszą się w mobilnym punkcie spisowym, o którym informują lokalne media * nie spiszą się na infolinii
zadzwoni (z numerów 22 279 99 99 lub 22 828 88 88) lub przyjdzie rachmistrz, nie można odmówić przekazania danych spisowych rachmistrzowi. 4. odmowa udziału w spisie może skutkować karą grzywny do 5 tys. zł.
Samospis przez Internet trwa ok. 15 minut, dlatego też zachęcamy, aby po rozpoczęciu samospisu nie przekładać go na inne dni.
Dyżury Rachmistrza w Urzędzie Miasta Legionowo:
- poniedziałek od 10:00 do 12:00
- wtorek od 16:00 do 18:00
- środa od 10:00 do 12:00
- czwartek od 16:00 do 18:00
- piątek od 10:00 do 12:00
Dyżury Rachmistrza w Centrum Komunikacyjnym:
- poniedziałek-piątek w godz. 16:00-18:00
Do spisania niezbędne są między innymi:
- numery PESEL wszystkich domowników,
- nazwy zawodów wszystkich domowników,
- powierzchnia mieszkania lub domu (można ją znaleźć w decyzji wymiaru podatku od nieruchomości),
- data oddania budynku do użytkowania.
Urząd Miasta Legionowo,
legionowo.pl/a/od-4-wrzesnia-br-infolinia-narodowego-spisu-powszechnego-ludnosci-i-mieszkan-2021-r-pracuje-takze-w-soboty
Ostatnie Artykuły

W Legionowie ruszają warsztaty dla opiekunów chorych w domu

Bibliotekarze bez wielkiego hałasu. To oni pilnują książkowego obiegu

Policjantka z Legionowa ostrzegła uczniów przed hejtem i sądem rodzinnym

W Porcie Pilawa padły ważne ostrzeżenia - tak ruszył Rowerowy Maj 2026

47-latek wpadł podczas połowu w zakazanej strefie pod Serockiem

Kosmetyki zniknęły z drogerii, 33-latka wpadła po chwili i z promilami

W Arenie Legionowo znów zawalczą o zawodowy krok. Gala przyciąga młodych fighterów

74-latek z prawie 2,4 promila zatrzymany po reakcji świadków w Michałowie-Reginowie

Majowe święto w Jabłonnie połączyło koncert, taniec i historię

Rodzinny piknik przy Arenie i lekcja bezpieczeństwa w jednym

Nocny pościg spod Serocka. 34-latek bez prawa jazdy uciekał kilkanaście kilometrów

Legionowo szykuje nabór uzupełniający do przedszkoli. Są ważne terminy i kilka pułapek
![[PIŁKA RĘCZNA] Zepter KPR Legionowo – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 36:20 w ORLEN Superlidze – pewne zwycięstwo gospodarzy w Legionowie](/images/mecz/thumbnails/zepter-kpr-legionowo-piotrkowianin-piotrkow-trybunalski-06052026-3620.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Zepter KPR Legionowo – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 36:20 w ORLEN Superlidze – pewne zwycięstwo gospodarzy w Legionowie

