Policja Legionowo: Poszukiwany z narkotykami i cudzymi dokumentami
Policjanci, patrolując legionowskiej ulice zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem, który był poszukiwany przez sąd. Dodatkowo nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas przeszukania przy mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze ujawnili środki odurzające oraz dokumenty, którymi nie miał prawa się posługiwać.
- Zatrzymany 35-latek wraz z policjantem
- Zabezpieczone srodki odurzające
Podczas nocnego patrolu legionowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej audi. Kierowca podczas prowadzonej interwencji zachowywał się bardzo nerwowo. Kiedy mundurowi sprawdzili 35-latka w policyjnej bazie, okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami i jest poszukiwany na postawie nakazu doprowadzenia wydanego przez sąd. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca powiatu legionowskiego i przewieźli do komendy. Tam, w trakcie przeszukania, ujawnili przy nim trzy porcje narkotyków. Tester narkotykowy wskazał na mefedron i amfetaminę.
35-latek trafił do policyjnej celi, a sprawą dalej zajęli się kryminalni, którzy dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzn, ujawniając kolejne porcje środków odurzających oraz dokumenty, m. in. dowody osobiste, prawa jazdy i legitymacje studenckie, którymi zatrzymany nie miał prawa się posługiwać.
Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania środków odurzających o łącznej wadze 8 gramów oraz przywłaszczenia i ukrywania dokumentów, którymi nie miał prawa wyłącznie rozporządzać. Za te przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Po zakończeniu czynności w komendzie, mężczyzna zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Hrubieszowie, w policyjnym konwoju został przewieziony do aresztu śledczego. Tam obędzie karę pozbawienia wolności 1 roku za groźby karalne.
Za kierowanie pojazdem bez uprawnień na mężczyznę nałożono mandat.
podkom. Justyna Stopińska
Komenda Powiatowa Policji w Legionowie,
kpplegionowo.policja.waw.pl/ple/aktualnosci/100365,Poszukiwany-z-narkotykami-i-cudzymi-dokumentami.html
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA RĘCZNA] Zepter KPR Legionowo – LOTTO-Puławy 41:24 w ORLEN Superlidze – pewne zwycięstwo gospodarzy](/images/mecz/thumbnails/zepter-kpr-legionowo-lotto-pulawy-11042026-4124.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Zepter KPR Legionowo – LOTTO-Puławy 41:24 w ORLEN Superlidze – pewne zwycięstwo gospodarzy

Nowa rada muzeum w Legionowie zaczęła od wyboru władz i śmiałych planów

Terapeuci otwierają drzwi do pracy z dziećmi i pokazują swoje narzędzia

Legionowo szykuje sobotę pełną porządków i zielonych atrakcji

Legionowo stawia na parki pełne życia, a pieniądze już są na stole

Legionowskie cheerleaderki wróciły z Ostrowca z całym zestawem medali

Legionowo wróci do Katynia przy pomniku, który przypomina o 46 nazwiskach

Niebieskie Igrzyska w Legionowie pokazały, że każdy może wygrać

Mercedes pędził o ponad 50 km/h za szybko - kierowca był pijany

W Legionowie znów zabrzmi Wiosenne Czarowanie i potrwa przez trzy dni

Haydn w legionowskim ratuszu zamienił Wielki Piątek w wieczór ciszy

Legionowskie cheerleaderki wróciły z mistrzostw z medalami i kolejnym wyróżnieniem

Nadnercza działają po cichu, aż nagle zaczyna się walka o czas
![[PIŁKA RĘCZNA] Industria Kielce – Zepter KPR Legionowo 38:28 w ORLEN Superlidze – gospodarze umocnili się na 2. miejscu](/images/mecz/thumbnails/industria-kielce-zepter-kpr-legionowo-04042026-3828.webp)
