Napis: Zbiórka elktrośmieci w Legionowie

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta Legionowo dajemy możliwość pozbycia się wielkogabarytowych sprzętów gospodarstwa domowego takich jak lodówki, pralki, zmywarki, telewizory bez wychodzenia z domu.

Cofnij

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami tel.: 22 766 40 90, 22 766 40 91 podając adres odbioru elektrośmieci.

Organizujemy transport wraz z pracownikami, którzy zabiorą sprzęt z wyznaczonego miejsca. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do osób starszych, samotnych, które nie mają możliwości zniesienia zalegających w domu, często niepotrzebnych sprzętów.

Wyznaczyliśmy również miejsce w którym mogą Państwo osobiście oddać mniejsze elektrośmieci, wyrzucając je do oznaczonej koszo-palety znajdującej się w Atrium Urzędu Miasta Legionowo.

Plakat informujący o zbiórce: Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami tel.: 22 766 40 90, 22 766 40 91 podając adres odbioru elektrośmieci.  Organizujemy transport wraz z pracownikami, którzy zabiorą sprzęt z wyznaczonego miejsca. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do osób starszych, samotnych, które nie mają możliwości zniesienia zalegających w domu, często niepotrzebnych sprzętów.  Wyznaczyliśmy również miejsce w którym mogą Państwo osobiście oddać mniejsze elektrośmieci, wyrzucając je do oznaczonej koszo-palety znajdującej się w Atrium Urzędu Miasta Legionowo.