UM Legionowo: Spotkanie informacyjne w sprawie re…
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, ul. Królowej Jadwigi 11 zaprasza na spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas pierwszych liceum, które odbędzie się 6 marca 2020 r., o godz. 18.00.
Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych i Rodzice będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021.
Więcej informacji uzyskają Państwo pod linkiem
zso2.legionowo.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=962
Urząd Miasta Legionowo,
legionowo.pl/pl/a/spotkanie-informacyjne-w-sprawie-rekrutacji-do-ii-liceum-ogolnoksztalcacego-im-krola-jana-iii-sobieskiego-w-legionowie-kopia-c7b5c8
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA RĘCZNA] Industria Kielce – Zepter KPR Legionowo 38:28 w ORLEN Superlidze – gospodarze umocnili się na 2. miejscu](/images/mecz/thumbnails/industria-kielce-zepter-kpr-legionowo-04042026-3828.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Industria Kielce – Zepter KPR Legionowo 38:28 w ORLEN Superlidze – gospodarze umocnili się na 2. miejscu

Krew popłynie w Jabłonnie. Dawcy spotkają się przy Leroy Merlin

Fałszywy zwrot BLIKA wciąga przypadkowe osoby w cudzy przekręt

PSZOK w Legionowie ma się przenieść i działać dłużej niż dotąd

148 km/h w strefie 70 - legionowska drogówka zatrzymała cztery prawa jazdy

Niebieskie serca w starostwie przypomniały, że autyzm to nie choroba

Ile kosztuje home staging? Ceny, widełki i co dostaniesz za swoje pieniądze

Legionowskie szkoły zdominowały pływackie mistrzostwa powiatu

Autokar z przedszkolakami nie miał prawa ruszyć - policja znalazła poważne usterki

Książki, moda i kolory w Poczytalni - wystawa, która łapie za oko

SP 8 zgarnęła dwa szkolne turnieje, ale w Arenie Legionowo liczyło się coś więcej

Wiosenna wymiana w Poczytalni - szafa i dziecięcy kącik odetchną

LEGO Harry Potter które naprawdę warto kupić i nie żałować wyboru po złożeniu

