Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Nieporęcie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 20-letni kierowca peugeota był w stanie po użyciu alkoholu Ponadto mężczyzna poszukiwany był przez warszawski sąd do odbycia 1 miesiąca kary pozbawienia wolności. Mężczyźnie za popełnione wykroczenie grozi utrata prawa jazdy oraz grzywna.

Policjanci z zespołu patrolowo- interwencyjnego Komisariatu Policji w Nieporęcie patrolowali ul. Nowolipie. W pewnej chwili uwagę mundurowych przykuł jadący peugeot. Sposób jazdy kierującego  wskazywał, ze pojazdem może kierować nietrzeźwa osoba. Aby potwierdzić przypuszczenia policjanci zatrzymali samochód do kontroli.

Kierujący mężczyzna został zbadany alkomatem. Okazało się, że 20-latek jest w stanie po użyciu alkoholu. To nie był jeszcze koniec kłopotów mężczyzny. W toku dalszych sprawdzeń okazało się, że jest on poszukiwany przez jeden z warszawskich sądów celem odbycia 1 miesiąca kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

Zgodnie z decyzją sądu 20-latek trafi do zakładu penitencjarnego, zaś za popełnione wykroczenie grozi mu utrata prawa jazdy oraz grzywna.