Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legionowo

W Centrum Aktywności i Zdrowia, z inicjatywy szefa Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i prezesa Stowarzyszenia Pomocy „Nadzieja” Romana Biskupskiego powstała właśnie Przychodnia Moja – przychodnia rehabilitacji nie tylko dla seniorów.

Cofnij

Przyjdź i sprawdź jak możemy pomóc Tobie, abyś cieszył się zdrowym ruchem bez bólu – zachęcają twórcy najnowszej legionowskiej przychodni. I zaznaczają, że co prawda szczególnie zachęcają seniorów, ale są otwarci dla każdego, również dzieci.

W ofercie działającej przy ul. Piłsudskiego 3 placówki są m.in. rehabilitacja, terapia manualna,
masaże lecznicze, relaksacyjne, sportowe, drenaż limfatyczny, elektroterapia: prądy, lasery, ultradźwięki,pole magnetyczne i elektromagnetyczne, krioterapia miejscowa.

Oferowane są także zajęcia grupowe, w tym rehabilitacja kręgosłupa.

– Cieszę się, że ten budynek będzie służył naszym mieszkańcom. Udało się otrzymać dotację, dołożyło miasto i pomieszczenia zostały wyremontowane w bardzo dobrym standardzie i przez wiele lat będą mogły służyć naszym mieszkańcom. Jest to oddolna inicjatywa Uniwersytetu III Wieku i wypełnia lukę, która jest na rynku legionowskich usług – mówi prezydent Roman Smogorzewski.

Roman Biskupski dodaje, że oprócz zabiegów związanych z fizykoterapią, w najbliższym czasie uruchomiona zostanie także teleopieka kardiologiczna, a także będzie prowadzone badanie ryzyka upadku.

Przychodnia Moja znajduje się przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 3 (wejście od ul. Kopernika).
Tel. +48 22 774 50 80