Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legionowo

Policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali 25-latka, który mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę peugeota. Na jednej z ulic w Legionowie stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w zaparkowany pojazd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

W sobotę, kilka minut po 23 policjanci zostali wezwani na ul. Husarską, gdzie miała miejsce kolizja. Na miejscu okazało się, że kierowca peugeota stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w zaparkowaną toyotę. Badanie stanu trzeźwości 25-latka wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Teraz mężczyzną zajmą się dochodzeniowcy. 25-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.