Kolejne dwie osoby wpadły w ręce policjantów za posiadanie narkotyków. 32-latek zatrzymany przez policjantów z Serocka miał przy sobie kokainę, zaś 17-latek wpadł w ręce legionowskich stróżów prawa z amfetaminą. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

Funkcjonariusze w trakcie wykonywania swoich obowiązków podejmują działania mające na celu zmniejszenie przestępczości. Tym razem w ręce mundurowych wpadli dwaj mężczyźni z narkotykami.

32-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Serocka na jednej ze stacji benzynowych. Torebkę foliową z białym proszkiem schował w bieliźnie. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to kokaina.

Kolejny zatrzymany mężczyzna wpadł w ręce legionowskiej patrolówki. 17-latek w portfelu miał 5 torebek foliowych z białym proszkiem. Badanie zabezpieczonych środków odurzających wskazało na amfetaminę.

 Obaj podejrzani usłyszeli już zarzuty posiadanie środków odurzających. Teraz mężczyznami zajmie się sąd.

js

  • Zatrzymany mężczyzna z policjantem
    Zatrzymany mężczyzna z policjantem
  • Zatrzymany mężczyzna z policjantem
    Zatrzymany mężczyzna z policjantem

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.