Jak co roku, już od 27 lat, w drugą niedzielę stycznia, na terenie naszego kraju gra dość niezwykła orkiestra. Również Legionowo przyłączy się do tego wyjątkowego grania. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, bo oczywiście o niej tu mowa, zbierać będzie pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

W naszym mieście zarejestrowane są 4 sztaby orkiestry:

  • Sztab nr: 3687 PZSO w Legionowie, ul. Piłsudskiego 26, szef sztabu: Mariusz Suwiński

  • Sztab nr: 2230 ZSP2, ul. Jagiellońska 67, szef sztabu: Dorota Kuchta

  • Sztab nr: 1849 Szkoła Podstawowa nr 8 w Legionowie, ul. Zegrzyńska 3, szef sztabu: Agnieszka Jakubowska

  • Sztab nr: 3207 SPP-Nadzieja, ul. Piłsudskiego 41, szef sztabu: Roman Biskupski

Całość zbiórki, już tradycyjnie, zwieńczy ufundowany przez władze miasta, pokaz świateł przed Ratuszem, czyli tzw. „światełko do nieba”.

Urząd Miasta dodatkowo chcąc włączyć się do akcji przekazał organizatorom szereg gadżetów z przeznaczeniem na licytację. Wszystkich mieszkańców zachęcamy do włączenia się do tej zbiórki. Szczegółowe plany imprez towarzyszących znajdują się na stronach organizatorów oraz w kalendarzu wydarzeń: WOŚP


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl