Szkolenie Korekta / Uzupełnienie / Odnowa żelowa Indigo — Legionowo

Gładkie, trwałe dopełnienia żelowe bez nadmiernego piłowania brzmią jak mała rewolucja w pracy stylistki paznokci. Na jednodniowym szkoleniu w Legionowie zobaczysz, jak rozkładać żel tak, by minimalizować piłowanie, rozwiązać problem liftowania i pękających mas, a przy okazji poćwiczyć różne konsystencje żeli. Warto sprawdzić i zapisać się na to praktyczne spotkanie.
Szczegóły wydarzenia — Korekta/Uzupełnienie/Odnowa żelowa Indigo
- Data i godzina: 9 grudnia (wtorek), godz. 10:00 – 15:00
- Miejsce: Legionowo (Centrum Szkoleniowe, ul. Daliowa 9, 05-120 Legionowo)
- Organizator: Anna Śledź Nail Academy
- Cena: 800 zł (max 4 osoby w grupie)
- Czas trwania: 1 dzień, 5 godzin
- Zapis i zaliczka: potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki 200 zł na konto: 32 1090 1841 0000 0001 5625 0682. W tytule przelewu wpisz: imię i nazwisko, nazwę szkolenia i datę oraz numer telefonu. W przypadku chęci otrzymania faktury wpisz słowo FAKTURA i prześlij dane na e-mail: [email protected]
- Kontakt: tel. 512 07 07 54, e-mail: [email protected]
- Po szkoleniu uczestniczki otrzymują międzynarodowy certyfikat INDIGO. Praca na profesjonalnych produktach INDIGO.
Co dokładnie na szkoleniu i dla kogo?
Szkolenie jest praktyczne i nastawione na realne problemy, które pojawiają się przy dopełnieniach i odnowach żelowych. W programie między innymi:
- rozkładanie żelu tak, by ograniczyć piłowanie do minimum lub całkowicie go uniknąć
- rozpoznawanie, kiedy zrobić korektę, dopełnienie czy odnowę, a kiedy frezować paznokieć od spodu
- radzenie sobie z liftowaniem (pęcherze powietrza pod masą), pękającym żelem i odchodzeniem od wolnego brzegu
- poprawne ściąganie masy, opracowanie skórek frezarką i techniki piłowania
- dobór odpowiedniego kształtu paznokci dla klientki
- praca na trzech rodzajach żelu: galaretka, żel samopoziomujący i mus — ćwiczenia praktyczne
Dla kogo: kurs przyda się osobom, które już wykonują stylizacje paznokci, ale mają trudności z dopełnieniami, chcą poprawić jakość pracy i nauczyć się pracy na różnych konsystencjach żelu.
Praktyka: praca na własnych paznokciach lub na modelce (w zależności od rodzaju szkolenia). Organizator zapewnia sztuczne tipsy przy szkoleniach ze zdobień.
Przygotowanie i co zabrać:
- na szkolenie z uzupełnienia/odnowy prosimy o zachowanie naturalnego odrostu (nie ścinać go)
- nie wycinać skórek przed szkoleniem
- zabrać własne pędzelki, zaciskarkę, sondę itp. (istnieje możliwość wypożyczenia narzędzi na miejscu)
Organizatorka: Anna Śledź Nail Academy — prowadząca z ponad 20-letnim doświadczeniem, wieloma pucharami mistrzowskimi i certyfikatami, pracująca według najnowszych trendów z naciskiem na bezpieczeństwo i higienę.
Autor: info_wydarzenia

