PALCE LIZAĆ w Legionowie. Czekoladowa historia, która wciągnie całą rodzinę

FOT. MOK Legionowo
Jesienią sala widowiskowa w ratuszu Legionowo zrobi się wyjątkowo słodka, choć nie chodzi tu o cukier w kieszeniach, tylko o scenę pełną ruchu, muzyki i dziecięcej energii. Spektakl PALCE LIZAĆ, czyli WYBUCHOWY DESER ma szansę wyciągnąć z domu nie tylko najmłodszych, ale też rodziców i dziadków, którzy lubią rodzinne wyjścia z lekkim humorem 🍰🎭
- PALCE LIZAĆ, czyli WYBUCHOWY DESER rozkręci rodzinny poranek w ratuszu
- Mela i Miłek pokażą, jak smakuje teatr dla małych i dużych
PALCE LIZAĆ, czyli WYBUCHOWY DESER rozkręci rodzinny poranek w ratuszu
Na scenie będzie się sporo działo. Twórcy zapowiadają przedstawienie dowcipne, z błyskotliwymi zwrotami akcji i takim tempem, które nie pozwoli się nudzić ani dzieciom, ani dorosłym. W centrum historii są Mela i Miłek, którzy zabiorą widzów do świata cukierniczych sekretów, figlów i przygotowywania tortu czekoladowego.
To właśnie ten miks lekkiej opowieści, tańca i muzyki ma być najmocniejszym punktem spektaklu. Brzmi jak propozycja dla tych, którzy lubią, gdy teatr nie stoi w miejscu, tylko podaje historię z energią i uśmiechem 😊
Mela i Miłek pokażą, jak smakuje teatr dla małych i dużych
Przedstawienie trwa 60 minut, więc jest to format idealny na rodzinny wypad bez pośpiechu i bez długiego siedzenia. Organizatorzy stawiają na widza, który chce po prostu dobrze spędzić czas, a przy okazji zajrzeć za kulisy cukierniczego świata, gdzie czekolada i pomysłowość idą ramię w ramię.
Warto też zapamiętać praktyczne szczegóły, bo to one zdecydują o niedzielnym planie. Spektakl odbędzie się 18 października o godz. 11.00 w sali widowiskowej w ratuszu Legionowo, ul. Piłsudskiego 41.
Bilety kosztują 57 zł. Wejściówki można kupić w kasie MOK oraz online w serwisie Biletyna. Cena jest taka sama w obu miejscach: 57 zł.
na podstawie: Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (MOK Legionowo). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

W Legionowie o nowotworach bez patosu. Będą badania i konsultacje

Belcanto w ratuszu - wieczór z poezją i muzyką, która nie potrzebuje reklamy

Ćwiczenia z wojskiem w regionie. W Legionowie będzie ich widać częściej

Lato z Lupusem w Legionowie - ruszają zapisy na miejskie półkolonie

Mistrz świata rozkręci w Legionowie sportowe widowisko z piłką w roli głównej

Nerwowy ruch przy radiowozie zdradził 42-latka z powiatu legionowskiego

Weekend bez planów w Legionowie. Młodzież przejmie Arenę i Park Zdrowia

Deszczówka z dopłatą. Rusza nabór, który może odciążyć domowe budżety

Filia nr 1 w Legionowie zamknie się wcześniej tylko tego dnia

W Łajskach rozmawiano o edukacji bez barier i realnym wsparciu

Sześciu rowerzystów po alkoholu wpadło jednego dnia na drogach powiatu

Szachraj zamyka sezon w Legionowie - czeka bezpłatny koncert w MOK-u

Powiat Legionowski z konkursami na święcie gminy w Nieporęcie

Letnia elegancja monochromatyczna – jak budować stylizacje w jednym kolorze?
Przydatne dane teleadresowe
- Wiejski Ośrodek Zdrowia w Chotomowie - kontakt, godziny, rejestracja
- NZOZ Legionowo - kontakt, rejestracja, poradnie i badania
- Straż Miejska w Serocku - kontakt, godziny i zakres działań
- Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie - msze, kancelaria, sakramenty
- Miejski Ośrodek Kultury im. Ch. S. Chaplina w Legionowie - kontakt, godziny kasy, zajęcia stałe
- Komenda Powiatowa Policji w Legionowie - kontakt, komisariaty, godziny przyjęć
