Remont w Poczytalni – częściowe ograniczenia dostępu i zmiany w wypożyczalni

FOT. UM Legionowo
W Legionowie w Poczytalni na parterze widać rusztowania i gęsty zapach farby – prace remontowe przeniosły się na 1. piętro i zmieniają sposób korzystania z części placówki. Pracownicy apelują o ostrożność i informują o tymczasowych zasadach obsługi czytelników. Drobne utrudnienia dotyczą głównie osób planujących wizytę w wypożyczalni oraz korzystanie z udogodnień na piętrze.
Poczytalnia przy ul. Tadeusza Kościuszki 8a prowadzi prace remontowe na 1. piętrze. Organizacja pracy placówki została dostosowana tak, by umożliwić odbiór wcześniej zamówionych materiałów, ale niektóre usługi będą ograniczone.
- Prace prowadzone są w dniach 16–21 marca.
- Wypożyczalnia pozostaje zamknięta do 18 marca (włącznie).
- W dniach 19–21 marca wypożyczalnia będzie dostępna w ograniczonym zakresie – wejście odbywać się będzie bocznym wejściem od strony przejścia podziemnego, a możliwe będzie jedynie odbieranie wcześniej zamówionych egzemplarzy.
- W okresie 16–21 marca nie będzie możliwości korzystania z toalet oraz windy na 1. piętrze.
Poczytalnia przeprasza za utrudnienia i dziękuje mieszkańcom za wyrozumiałość podczas prac remontowych.
na podstawie: Urząd Miasta Legionowo.
Autor: krystian
