Koncert Duo Karolina Mikołajczyk & Iwo Jedynecki w Pałacu w Jabłonnie
W najbliższą niedzielę, 16 czerwca 2024 r., Pałac w Jabłonnie stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia muzycznego. Karolina Mikołajczyk i Iwo Jedynecki zaprezentują swój najnowszy program „Letnie inspiracje”, który obfituje w klasyczne utwory w nowej aranżacji.
  1. Koncert odbędzie się 16 czerwca 2024 r. o godz. 13.00.
  2. Wystąpią Karolina Mikołajczyk (skrzypce) i Iwo Jedynecki (akordeon).
  3. W programie m.in. utwory Vivaldiego, Piazzolli, Beethovena i Gershwina.
  4. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Pałacowe Spotkania z Muzyką w Jabłonnie to cykl koncertów, który zdobył uznanie wśród miłośników muzyki klasycznej. Tym razem, organizatorzy zapraszają na wyjątkowy koncert duetu Karoliny Mikołajczyk i Iwo Jedyneckiego. Wydarzenie wspierane przez Powiat Legionowski, odbędzie się w Sali Balowej Pałacu o godz. 13.00.

„Letnie inspiracje” to program, który przeniesie słuchaczy w świat klasycznych dzieł w nowatorskim wykonaniu. Duet, który zdobył Paszport „Polityki” za „wirtuozerię i nieokiełznaną fantazję w doborze oraz tworzeniu repertuaru na nietypowy skład, jakim są skrzypce i akordeon”, zaprezentuje utwory inspirowane letnimi tematami.

W repertuarze znajdą się m.in. słynne „Pory Roku” Antonio Vivaldiego i Astora Piazzolli, „Sonata Wiosenna” Ludwiga van Beethovena, a także „Summertime” z opery „Porgy and Bess” George’a Gershwina. Ponadto, publiczność będzie miała okazję usłyszeć polskie miniatury muzyczne.

Warto podkreślić, że koncert jest bezpłatny, co czyni go jeszcze bardziej dostępnym dla szerokiego grona odbiorców. To doskonała okazja, aby spędzić niedzielne popołudnie w towarzystwie wybitnych artystów i delektować się muzyką na najwyższym poziomie.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do Pałacu w Jabłonnie na niezapomniany koncert Karoliny Mikołajczyk i Iwo Jedyneckiego.


Wg inf z: Starostwo Powiatowe w Legionowie