Policja Legionowo: Legitymowanie zakończyło się zarzutami
Kryminalni zatrzymali kolejną osobę, która odpowie za posiadanie środków odurzających. Do zatrzymania doszło na terenie gminy Jabłonna podczas legitymowania. Teraz mieszkańcem powiatu legionowskiego zajmie się sąd.
- Zatrzymany mężczyzna podczas czynności procesowych
Policjanci wydziału kryminalnego legionowskiej komendy podczas patrolowania terenu powiatu zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn. Podjęli decyzje o ich wylegitymowaniu.
Policjant podczas rozmowy zauważyli, iż jeden z nich, 39-latek, jest poddenerwowany. Kryminalni, mając podejrzenie, że może coś przed nimi ukrywać dokonali kontroli osobistej mężczyzny. W kieszeni spodni ujawnili torebkę z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wskazał na metafetaminę.
39-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.
kom. Justyna Stopińska
Komenda Powiatowa Policji w Legionowie,
kpplegionowo.policja.waw.pl/ple/aktualnosci/125968,Legitymowanie-zakonczylo-sie-zarzutami.html
Autor: krystian