Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku Komendy Powiatowej Policji w Legionowie poszukują Bożeny Wasilewskiej. Kobieta ścigana jest czterem listami gończymi wydanym przez sądy rejonowe, w celu odbycia łącznej kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat 7 miesięcy i 100 dni. Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu kobiety o kontakt pod numerem telefonu 47 72 488 10 lub z najbliższą jednostką Policji.

Ścigana kobieta  to Bożena WASILEWSKA c. Aleksandra, urodzona 12 grudnia 1956 roku.
Kobieta poszukiwana jest czterema listami gończymi wydanym przez sądy w Warszawie, Ostrołęce, Legionowie oraz Węgrowie, w celu odbycia łącznej kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat 7 miesięcy i 100 dni za przestępstwa z art. 278§1, 270§1 i 297§1 KK. 
Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganej kobiety o kontakt pod numerem telefonu 47 72 488 10 lub z najbliższą jednostką Policji.
Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).
kom. Justyna Stopińska