Policja Legionowo: Wszczął awanturę, okazało się, że był poszukiwany
Policjanci z Legionowa zatrzymali 45-latka, który awanturował się w jednym ze sklepów na terenie miasta. Jak się okazało, był poszukiwany. Mężczyzna już trafił do aresztu śledczego.
Legionowscy mundurowi zostali powiadomieni o awanturze, do której miało dojść w jednym z sklepów na terenie miasta. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że jeden z klientów wszczął awanturę w sklepie, krzyczał, używał słów wulgarnych i nie reagował na prośby personelu oraz pracownika ochrony by opuścił lokal.
W trakcie interwencji policjanci sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie. Okazało się, że 45-latek był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Legionowie. Mężczyzna powinien stawić się w areszcie śledczym, gdzie miał odbywać karę pozbawienia wolności za nie płacenie alimentów oraz za kradzież.
Mieszkaniec powiatu legionowskiego już trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasadzoną karę pozbawiania wolności w wymiarze 1 roku i 205 dni.
kom. Justyna Stopińska
Komenda Powiatowa Policji w Legionowie,
kpplegionowo.policja.waw.pl/ple/aktualnosci/118040,Wszczal-awanture-okazalo-sie-ze-byl-poszukiwany.html
Ostatnie Artykuły

37 naruszeń w trzy dni. Policja sprawdziła rowery i hulajnogi w Legionowie

Wakacje z pryzmatem i grecką amforą. Twórcze warsztaty w Legionowie

Dwernickiego po przebudowie. Dwa progi zwalniające zamiast jednego

Trzech kierowców zatrzymanych w kilkanaście godzin - alkohol, narkotyki i kolizja

Emerytura z muzycznym przytupem. Zenek Durka wraca na scenę Legionowa

Z książki na własny wiersz - nastolatki odkrywają black out poetry

Nie wszystkie miejsca są zajęte. Szkoły prowadzą drugi nabór

Zajmij ręce, uwolnij głowę - makramy dla nastolatków w Legionowie

Afrykańskie rytmy w Serocku. Bezpłatny koncert zespołu AFRIKAN HARMAJDER

Angielski na co dzień. SP nr 7 prowadzi dodatkowy nabór do klasy VII

II LO w Legionowie ma jeszcze 58 miejsc. Rusza dodatkowy nabór

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Konkurs o polskiej wsi wraca po raz osiemnasty z nagrodą 10 tys. zł

W Serocku będzie można oddać krew. Piknik HDK łączy pamięć i pomoc
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Miasta i Gminy w Serocku - kontakt, godziny, punkty obsługowe i sprawy online
- Nadzór Wodny w Dębem - kompetencje, procedury i zgłoszenia
- Komisariat Policji w Jabłonnie - kontakt, dzielnicowi, zgłaszanie spraw
- Urząd Stanu Cywilnego Legionowo - kontakt, zakres spraw i rejestracja
- Parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie - msze, kancelaria, sakramenty
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nieporęcie - kontakt, godziny, zasiłki i wsparcie dla mieszkańców
