Powiat Legionowo: Fe(e)rie obrazków - konkurs

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza do udziału w konkursie Fe(e)rie obrazków:
Jeśli lubisz kręcić filmiki i wrzucać je do sieci na Instagram, TikToka czy FB to może przy okazji masz ochotę zgarnąć nagrodę?
Zbliżają się ferie zimowe, dwa tygodnie odpoczynku od szkoły, więcej czasu na przyjemności, zabawę, spotkania ze znajomymi. Wiele i wielu z Was zapisuje różne momenty swojego życia na telefonie. Proponujemy, żebyście podjęli wyzwanie i stworzyli w ten sposób rodzaj własnego pamiętnika z ferii.
Niezależnie od tego, co będziecie robić leżeć na kanapie z książką, telefonem, padem do konsoli, chodzić znajomymi trasami, odwiedzać nowe miejsca, tańczyć na imprezach, odsypiać poranne wstawanie na lekcje o 8.00, jeździć na nartach, bujać w obłokach… zarejestrujcie to w formie nagrania wideo i opublikujcie na swoim profilu w mediach społecznościowych z hasztagiem: # feerieobrazkow
Autorzy lub autorki trzech najbardziej kreatywnych nagrań (bądź serii nagrań) otrzymają nagrody: karty prezentowe Empik o wartości 300, 200 i 150 zł.
Czekamy na Wasze (opublikowane) historie do końca lutego!
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu 2023 r.
*FEERIA: 1. «bogactwo i różnorodność mieniących się barw, pulsujących świateł lub wibrujących dźwięków» (sjp.pwn.pl)

Go to addthis.com/dashboard to customize your tools Go to addthis.com/dashboard to customize your tools
Starostwo Powiatowe w Legionowie,
powiat-legionowski.pl/aktualnosci/fe-e-rie-obrazkow-konkurs
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA RĘCZNA] Zepter KPR Legionowo – LOTTO-Puławy 41:24 w ORLEN Superlidze – pewne zwycięstwo gospodarzy](/images/mecz/thumbnails/zepter-kpr-legionowo-lotto-pulawy-11042026-4124.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Zepter KPR Legionowo – LOTTO-Puławy 41:24 w ORLEN Superlidze – pewne zwycięstwo gospodarzy

Nowa rada muzeum w Legionowie zaczęła od wyboru władz i śmiałych planów

Terapeuci otwierają drzwi do pracy z dziećmi i pokazują swoje narzędzia

Legionowo szykuje sobotę pełną porządków i zielonych atrakcji

Legionowo stawia na parki pełne życia, a pieniądze już są na stole

Legionowskie cheerleaderki wróciły z Ostrowca z całym zestawem medali

Legionowo wróci do Katynia przy pomniku, który przypomina o 46 nazwiskach

Niebieskie Igrzyska w Legionowie pokazały, że każdy może wygrać

Mercedes pędził o ponad 50 km/h za szybko - kierowca był pijany

W Legionowie znów zabrzmi Wiosenne Czarowanie i potrwa przez trzy dni

Haydn w legionowskim ratuszu zamienił Wielki Piątek w wieczór ciszy

Legionowskie cheerleaderki wróciły z mistrzostw z medalami i kolejnym wyróżnieniem

Nadnercza działają po cichu, aż nagle zaczyna się walka o czas
![[PIŁKA RĘCZNA] Industria Kielce – Zepter KPR Legionowo 38:28 w ORLEN Superlidze – gospodarze umocnili się na 2. miejscu](/images/mecz/thumbnails/industria-kielce-zepter-kpr-legionowo-04042026-3828.webp)
