Urząd Miasta Legionowo: Początek fazy spadkowej nie po myśli Zeptera KPR
W ubiegły czwartek na własnym boisku Zepter KPR Legionowo nie sprostał wyzwaniu, jakim okazała się drużyna Corotop Gwardii Opole. Mecz zakończył się wynikiem 17:30 dla gości, co stanowiło trudny początek fazy spadkowej dla legionowian.
  1. Rozgrywki otworzyli skutecznie zawodnicy z Opola, szybko przejmując kontrolę nad meczem.
  2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:17 na korzyść Gwardii, mimo starań legionowian o odwrócenie losów meczu.
  3. W drugiej połowie Zepter KPR Legionowo nadal miał problemy w ataku, co skrzętnie wykorzystywali goście, zwiększając swoją przewagę.
  4. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Jakub Ałaj z Gwardii, który wykazał się znakomitą skutecznością w obronie.

Spotkanie to zdecydowanie nie należało do łatwych dla gospodarzy. Od początku Gwardia narzuciła trudne tempo, co przyniosło im szybką przewagę punktową. Legionowo, mimo ambitnej postawy, nie zdołało znaleźć skutecznego sposobu na przełamanie obrony przeciwników.

W pierwszej połowie meczu obie drużyny otrzymały kary, które jednak lepiej wykorzystali goście, zdobywając w tym czasie kluczowe punkty. W drugiej połowie, mimo kilku świetnych interwencji bramkarza Caspera Liljestranda, legionowianie nadal borykali się z problemami w realizacji założeń taktycznych, co skutkowało dalszymi stratami bramek.

W ostatnich minutach meczu, mimo prób zmiany wyniku przez gospodarzy, to Gwardia utrzymała kontrolę, kończąc spotkanie z dwunastobramkową przewagą. To spotkanie z pewnością będzie dla Zepter KPR Legionowo cenną lekcją na przyszłe mecze w ramach grupy spadkowej.

Warto podkreślić, że pomimo trudnego wyniku dla legionowian, niektórzy zawodnicy pokazali swoje umiejętności i determinację. Szczególnie godny uwagi był występ Adama Laskowskiego, który dołożył maksymalne starania, aby wpłynąć na przebieg gry.

Źródło: Urząd Miasta Legionowo