Dziesięć butelek markowego alkoholu wziął ze sklepowych półek 36-latek. Mężczyzna nie zapłacił za towar i za to może trafić na 5 lat za kratki. Sprawcę zarejestrowała kamera sklepowego monitoringu. Mężczyźnie już zostały przedstawione zarzuty.

Amator drogich trunków trafił w ręce policjantów z Jabłonny. 36-latek w ostatnim czasie trzy razy w jednym ze sklepów na terenie Jabłonny z półki z alkoholami wziął w sumie dziesięć butelek markowych trunków o wartości ponad 1500 złotych. Paweł K. jak gdyby nigdy nic wychodził ze sklepu, nie płacąc za towar. Mężczyznę zarejestrowała kamera monitoringu sklepowego. 36-latka zatrzymali jabłonowscy kryminalni.

Policjanci z dochodzeniówki przedstawili Pawłowi K. zarzut za kradzież mienia. Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

js


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.