Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku Komendy Powiatowej Policji w Legionowie poszukują Marcina Sicińskiego. Mężczyzna ścigany jest dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Legionowie, w celu odbycia łącznej kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 lat i 6 miesięcy. Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 72 488 10 lub z najbliższą jednostką Policji.

Poszukiwany to Marcin Siciński
Mężczyzna ścigany jest dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Legionowie, w celu odbycia łącznej kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 lat i 6 miesięcy za przestępstwa narkotykowe, rozbój oraz uszkodzenie ciała.
Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 72 488 10 lub z najbliższą jednostką Policji.
Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

kom. Justyna Stopińska