Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zatrzymali kierującego Skodą, który w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 83 km/h. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mundurowi z legionowskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą. Mieszkaniec Warszawy  jechał z prędkością 83 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość, jaka obowiązuje w tym miejscu o 33 km/h. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Zostały mu one cofnięte na podstawie decyzji administracyjnej wydanej przez Starostę Legionowskiego.

Zgodnie z jego dyspozycją każdy „Kto na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu, prowadzi pojazd mechaniczny, nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

Ponadto za przekroczenie dozwolonej prędkości 35-latek został ukarany mandatem w wysokości 800 złotych.