Konkurs - Twoja ulubiona trasa rowerowa

„TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. MAZOWIECKIM. II EDYCJA”
Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się swoją ulubioną trasą rowerową!

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni.

NAGRODY:
I miejsce: 500 zł
II miejsce: 300 zł
III miejsce: 200 zł

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
1. Do udziału zaproszeni są mieszkańcy woj. mazowieckiego.
2. Przedmiotem konkursu jest stworzenie pracy na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. mazowieckim” i dołączenie do niej zdjęć i/lub wideo własnego autorstwa.
3. Prezentowana trasa powinna znajdować się w większości w woj. mazowieckim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym .
4. Pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
5. Ocenie podlega nie tylko trasa, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajduje się na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-mazowieckie-2-edycja

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 25 sierpnia 2021 roku!