Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legionowo

Niemal każdego dnia policjanci zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadł 37-latek. Sąd wydał dwa nakazy doprowadzenia mężczyzny do aresztu śledczego. Zgodnie z dyspozycją sądu mężczyzn w placówce penitencjarnej spędzi ponad 2 lata.

Do legionowskiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

Efektem tych działań jest zatrzymanie kolejnego poszukiwanego, tym razem mieszkańca powiatu legionowskiego. Mundurowi w trakcie kontroli kolejnego adresu, pod którym mógł przebywać poszukiwany mężczyzna, zatrzymali 37-latka. Nie krył on zaskoczenia, kiedy został poinformowany, iż Sąd Rejonowy w Legionowie wydał dwa nakazy doprowadzenia go do aresztu śledczego. Mieszkaniec naszego powiatu w placówce penitencjarnej spędzi 2 lata i 5 miesięcy za groźby karalne i stosowanie przemocy.

podkom. Justyna Stopińska