Baner - Time for Dance 2020

W dniach 10 i 11 stycznia 2020 r w pięknym obiekcie DPD Arena Legionowo odbędzie się Międzynarodowy Turniej Taneczny „Time for Dance 2020”.

Cofnij

Po raz siódmy w gościnnych progach miasta Legionowo organizatorzy turnieju Małgorzata Szulc i Mariusz Mikołajek ze Studia Born2Dance zapewnią nam taneczną rozrywkę na najwyższym poziomie. W zimowy styczniowy weekend sala wypełni się po brzegi tancerzami z całego kraju, a mieszkańcy Legionowa oraz goście z całej Polski będą mogli podziwiać najlepszych tancerzy w poszczególnych stylach tanecznych.

Zmagania tancerzy będzie oceniała profesjonalna komisja sędziowska złożona z najwyższej klasy specjalistów tańca nowoczesnego. Podczas zawodów zaprezentują się soliści, duety, tria , mini formacje i formacje z najlepszych polskich szkół tanecznych.

Widzowie będą mogli podziwiać piękne kostiumy i choreografie specjalnie przygotowane na wielkie widowisko taneczne jakim jest corocznie legionowski Turniej Taneczny „Time for Dance 2020” .

W piątek 10 stycznia prezentować się będą tancerze w stylu hip-hop, natomiast w sobotę 11 stycznia na parkiecie będą królowali tancerze dyskotekowi na zmianę z jazzem i modernem. Organizatorzy zapewniają, że poziom prezentacji zachwyci nawet najbardziej wymagającą publiczność. Zarówno w piątek jak i w sobotę zawody rozpoczną się o godz. 9.00.

Punktem kulminacyjnym każdego dnia turnieju będzie Finałowa Gala, która rozpocznie się o godz.17.00.

Bilety dla publiczności można będzie zakupić dniu imprezy w kasie wydarzenia w cenie 30 zł dorośli 20 zł dziecko.