Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legionowo

W imieniu dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 12 w Legionowie, Pani Grażyny Chojnowskiej informujemy, że w związku z otrzymaniem zawiadomienia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie o przekroczeniach parametrów bakterii grupy coli w próbach wody pobranych w Szkole Podstawowej Nr 7, z którą przedszkole ma wspólne ujęcie, działając dla bezpieczeństwa dzieci, wprowadzony zostaje w dniu 29 XI 2019 r. bezwzględny zakaz używania wody do picia i mycia rąk.
Cofnij

Korzystać można jedynie z WC. Dyrekcja zwraca się z uprzejmą prośbą o zaopatrzenie dzieci w wodę do picia, nawilżane chusteczki i żele do dezynfekcji.

PWK z samego rana podstawi beczkowóz z pitną wodą, na której zostaną przygotowane posiłki. Jednocześnie informujemy, że we współpracy PWK „Legionowo” i PSSE w Legionowie zostały wszczęte działania naprawcze.

Dyrekcja rekomenduje, aby w zaistniałej sytuacji, jeśli istnieje możliwość zapewnienia dziecku opieki w dniu jutrzejszym, móc z tego skorzystać. Przedszkole będzie jednak czynne w normalnych godzinach pracy.

Placówka dołoży wszelkich starań, by dzieci, które przyjdą do przedszkola, były w nim bezpieczne i nie korzystały z wody z kranu, poza wc.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.