Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legionowo

Policjanci z legionowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Kryminalni w miejscu pracy 24 i 38-latka znaleźli amfetaminę i marihuanę. Za ten czyn obu mężczyznom grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna policjantów z Legionowa doprowadziła do zatrzymania 24-letniego mieszkańca Warszawy i 38-latka z Legionowa. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyźni w miejscu pracy mogą posiadać narkotyki. Przeszukanie z zakładzie pracy i miejscach zamieszkania tylko potwierdziło ich wcześniejsze przypuszczenia.

Stróże prawa w miejscu pracy podejrzanych ujawnili amfetaminę i marihuanę. Torebki z białym proszkiem znaleźli również w mieszkaniu 38-latka. Narkotyki zostały zabezpieczone i trafiły do policyjnego depozytu, zaś mężczyźni noc spędzili za kratkami.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie obu mężczyznom zarzutów  posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska