Zawody w Mławie

W sobotę i niedzielę 13-14.2019 na Pływalni Miejskiej w Mławie, odbyły się kolejne ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był Klub Pływacki „Płetwal” Mława. Na starcie stawiło się 221 zawodników i zawodniczek z 30 klubów pływackich.

Cofnij
„Delfin” Legionowo pod opiekę trenera Piotra Cesarczyka reprezentowały trzy zawodniczki: Antonina Pietuch, Natalia Startek, Kaja Marońska.

Zarówno w pierwszy dniu zawodów na dystansach 50 metrowych, jak i w drugim dniu na dystansach 100 metrowych, nasi zawodnicy bili swoje rekordy życiowe pokazując się jak z najlepszej strony w rywalizacji sportowej.

Na podium stanęła Kaja Marońska zajmując III miejsce na 100 metrów stylem klasycznym z czasem(1.32,98) oraz III miejsce na 100 metrów stylem zmiennym z czasem(1.26,70). Na wyróżnienie zasługuje również Antonina Pietuch, która w finale na 50m stylem grzbietowym w finale zajęła III miejsce z czasem(44.92).

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, którzy poprzez swoją sportową walkę i zaangażowanie dają nam nadzieję na kolejne udane starty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na pływalniach w całym kraju.

źródło: UKS Delfin