Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legionowo

We wtorek 2 kwietnia podczas kontroli posesji przez Patrol Ekologiczny na terenie III Parceli, ujawniono spalanie lakierowanych ram okiennych oraz odprowadzanie do gleby, zawartości szamba.

Realizując kontrole na jednej z posesji, zespół „Ekopatrolu” ujawnił spalane na terenie posesji stare lakierowane ramy okienne. Dodatkowo podczas oględzin szamba, ujawniono odprowadzony spod włazu wąż ogrodowy podłączony do pompy. Okazało się, że właścicielka regularnie wylewa nieczystości do gleby. Na wezwanie strażnika nie była w stanie przedstawić rachunków za wywóz szamba.

Strażnik za powyższe wykroczenie ukarał kobietę mandatem karnym w kwocie 300 zł. Należy dodać, że ujawnione przypadki poddawane są ponownej kontroli, aby wyeliminować w przyszłości tego typu postępowanie mieszkańców.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.