Policjanci z Nieporętu zatrzymali młodego mężczyznę, który odpowie za posiadanie i udzielanie środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Nieporętu, w trakcie wykonywania czynności służbowych zatrzymali 20-latka, który na widok mundurowych odrzucił woreczek foliowy z suszem roślinny. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz, który po przebadaniu testerem  narkotykowym okazał się marihuaną.

W trakcie  dalszych czynności policjanci ustalili, że Krzysztof K. udzielał środki odurzające swojemu koledze. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania i udzielania  narkotyków.

Za przestępstwo posiadania i udzielania środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduję karę do 3 lat pozbawienia wolności.

js


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.