Eliminacje powiatowe w Legionowie dla gmin: Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Serock, Wieliszew - odbędą się 19 marca 2019 roku, w godzinach 10.00 - 13.00, w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie, przy ul. Norwida 10.
Organizatorem eliminacji jest Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie.
Kontakt z Miejskim Ośrodkiem Kultury: tel.: 22 784 44 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Osoba odpowiedzialna - Robert Żebrowski.

Kolejność przesłuchań w eliminacjach powiatowych

Kategoria wiekowa klasy 0 - III

Julia Kaczyńska - gmina Serock
Alicja Rasińska - gmina Serock
Emilia Anna Jasica - gmina Jabłonna
Zuzanna Szatkowska - gmina Jabłonna
Adam Bijoś - gmina Wieliszew
Lena Stromecka - gmina Wieliszew
Hanna Kloc - gmina Nieporęt
Żaneta Sitarska - gmina Nieporęt
Julia Zembrzuska - gmina Legionowo
Iga Czechowicz - gmina Legionowo

Kategoria wiekowa klasy IV - VI

Lilianna Przekazińska - gmina Legionowo
Maciej Szymajda - gmina Legionowo
Zuzanna Ginel - gmina Nieporęt
Aleksy Kostro - gmina Nieporęt
Maja Ślusarska - gmina Wieliszew
Franciszek Bijoś - gmina Wieliszew
Zuzanna Bziuk - gmina Jabłonna
Szymon Lewandowski - gmina Jabłonna
Nikola Tyczyńska - gmina Serock
Bianka Głowacz - gmina Serock

Kategoria wiekowa klasy VII, VIII i gimnazjum

Stanisław Szubza - gmina Wieliszew
Zuzanna Bogusz - gmina Wieliszew
Ewa Marucha - gmina Jabłonna
Kamila Pełka - gmina Jabłonna
Lena Majdanik - gmina Serock
Agata Karpińska - gmina Serock
Klaudia Golon - gmina Legionowo
Jan Brzeziński - gmina Legionowo
Martyna Ordak - gmina Nieporęt
Julia Starzyńska - gmina Nieporęt

42. konkurs recytatorski Warszawska Syrenka

Wyniki eliminacji gminnych w Legionowie

Eliminacje odbyły się 13 i 14 marca 2019 w sali MOK Legionowo przy ul. Norwida 10. Prezentacje oceniało jury w składzie: Walentyna Janiszewska, Anna Durka-Kupisiak.

Do etapu powiatowego zostały zakwalifikowane następujące osoby:

w kategorii klasy 0 - III

- Julię Zembrzuską - Szkoła Podstawowa nr 7
- Igę Czechowicz - Szkoła Podstawowa nr 1

w kategorii klasy IV - VI

- Liliannę Przekazińską - Szkoła Podstawowa nr 8
- Macieja Szymajdę - Szkoła Podstawowa nr 8

w kategorii klasy VII i VIII oraz gimnazjum

- Klaudię Golon - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
- Jana Brzezińskiego - Szkoła Podstawowa nr 7

Ponadto wyróżnienia otrzymali:

w kategorii klasy 0 - III
Antonina Piotrowicz - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. J. P. II
Adam Tworkowski - Szkoła Podstawowa nr 1

w kategorii klasy IV - VI
Alicja Opacka - Szkoła Podstawowa nr 1

w kategorii klasy VII i VIII oraz gimnazjum
Amelia Długołęcka - Szkoła Podstawowa nr 2
Julia Tyl - Szkoła Podstawowa nr 4

Podziel się:

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.