Policjanci z Serocka zatrzymali 20-letniego Mateusza M. pod zarzutem dokonania kradzieży kamer monitoringu w piwnicy jednego z bloków. Kamery były warte 2500 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek administracja jednego z bloków na terenie Jadwisina zgłosiła kradzież dwóch kamer monitoringu. Straty oszacowane zostały na kwotę 2500 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni z Serocka.

Szybko ustalono, iż sprawcą kradzieży jest 20-letni Mateusz M., były mieszkaniec tego bloku, który jednak nadal korzysta z pomieszczeń piwnicznych. W toku dalszych czynności kryminalni odzyskali również zdemontowane kamery.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


js.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.