Policja Legionowo: Kolejny areszt za kradzież rozbójniczą
Policjanci z Legionowa zatrzymali pod koniec stycznia osobę podejrzaną o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło na poczatku tego roku, na terenie jednego ze sklepów w powiecie legionowskim. Policjanci zatrzymali 28-letnią Joannę K., która decyzją sądu trafiła na 3 miesiące do aresztu. W minionym tygodniu w ręce kryminalnych wpadł również Krystian T., który wspólnie z kobietą dopuścił się popełnienie tego przestępstwa.
Do zdarzenia doszło w styczniu tego roku, na terenie jednego ze sklepów w powiecie legionowskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, której dokonała kobieta wraz z mężczyzną, gdzie skradli kolczyki.
Wytężona praca operacyjna pozwoliła na zatrzymanie Joanny K., która decyzją sądu trafiła na 3 miesiące do aresztu.
Policjanci dalej pracowali nad sprawą. Ustalili dane mężczyzny podejrzanego o współudział w tym przestępstwie. Kolejno sprawdzali miejsca, w których mógł on przebywać. Kilka dni temu funkcjonariusze pozyskali informację, że Krystian T. pojawił się w Legionowie. Kryminalni natychmiast udali się pod wskazany adres, gdzie zatrzymali 24-latka. Mężczyzna ukrył się przed stróżami prawa w piwnicy.
Dalej do pracy przystąpili dochodzeniowcy. Krystian T. usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Ponadto mężczyzna występował jako osoba podejrzana również w innych sprawach prowadzonych przez legionowskich policjantów.
Poza zarzutem kradzieży rozbójniczej, mężczyźnie przedstawiono zarzuty gróźb karanych, kradzieży perfum na kwotę blisko 1700 złotych, uszkodzenia mienia na kwotę 910 złotych oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec Krystiana T. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowani na okres 3 miesięcy.
- Zatrzymany przez policjantów podejrzany mężczyzna
Komenda Powiatowa Policji w Legionowie,
kpplegionowo.policja.waw.pl/
kpplegionowo.policja.waw.pl/ple/aktualnosci/85222,Kolejny-areszt-za-kradziez-rozbojnicza.html
Ostatnie Artykuły

Lato z Lupusem w Legionowie - ruszają zapisy na miejskie półkolonie

Mistrz świata rozkręci w Legionowie sportowe widowisko z piłką w roli głównej

Nerwowy ruch przy radiowozie zdradził 42-latka z powiatu legionowskiego

Weekend bez planów w Legionowie. Młodzież przejmie Arenę i Park Zdrowia

Deszczówka z dopłatą. Rusza nabór, który może odciążyć domowe budżety

Filia nr 1 w Legionowie zamknie się wcześniej tylko tego dnia

W Łajskach rozmawiano o edukacji bez barier i realnym wsparciu

Sześciu rowerzystów po alkoholu wpadło jednego dnia na drogach powiatu

Szachraj zamyka sezon w Legionowie - czeka bezpłatny koncert w MOK-u

Powiat Legionowski z konkursami na święcie gminy w Nieporęcie

Letnia elegancja monochromatyczna – jak budować stylizacje w jednym kolorze?

Internet i praca zdalna za granicą – na co zwrócić uwagę?

Targowa Fest połączył Legionowo w rodzinnym rytmie i muzycznym luzie

Seniorzy dostaną lekcję o oszustwach – KNF szykuje bezpłatne webinarium
Przydatne dane teleadresowe
- Komenda Powiatowa Policji w Legionowie - kontakt, komisariaty, godziny przyjęć
- Wiejski Ośrodek Zdrowia w Chotomowie - kontakt, godziny, rejestracja
- Szpital w Legionowie - oddziały, kontakt i rejestracja
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Legionowie - kontakt, godziny, zapis na badanie
- Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie - kontakt, nabożeństwa, grupy parafialne
- Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie - kontakt, godziny, karta biblioteczna i katalog online
