Świąteczny Koncert dla Seniorów odbył się 5 grudnia w legionowskim ratuszu. Dla mieszkańców zaśpiewał baryton Artur Szałkowski przy akompaniamencie Marii Skurjat - Silva.

Artur Szałkowski to młody artysta z dużym potencjałem, absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalnym. Maria Skurjat-Silva jest wybitną pianistką scen polskich i światowych, solistką i kameralistką.

Podczas koncertu można było usłyszeć m.in. utwory polskie, włoskie, rosyjskie i niemieckie światowych kompozytorów. Sala widowiskowa została wypełniona niemalże po brzegi przez publiczność, która po każdym utworze biła głośne brawa. Po koncercie na Seniorów czekała kolejna dawka wspaniale spędzonego czasu, komedia „Zakręcony piątek” z Jamie Lee Curtis.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.